Де придбати банківське обладнання Cassida в Україні

Американська торгова марка Cassida займається розробкою та виробництвом техніки для автоматизації операцій із готівкою (підрахунку грошей, детекції, сортування банкнот, цінних документів).

Cassida Ukraine є офіційним дистриб'ютором продукції Cassida в Україні. Ви можете купити банківське обладнання американського виробника у нашому магазині або в одному з магазинів наших партнерів.

rozetkasuper-money-countersscantradeprintscansuper bankmediaserviceinstrument-profiglobal-scanmagnattradeistokatcomtorgtehcenterarstofttehservice131proshoptechnologicgeraneometa-proq-technopod-zamkomofficeman

Техніка Cassida – високотехнологічне обладнання для будь-якого бізнесу

Як бренд №1 США в торговому сегменті технічного обладнання для фінансових установ та організацій, Cassida пропонує своїм клієнтам наступні переваги:

  1. Надійна продукція з використанням сучасних технологій дає можливість скоротити час на виконання операцій із грошима.
  2. Широка лінійка моделей, серед яких представлені лічильники купюр, детектори валют, сортувальники банкнот, лічильники монет, дозволяє закрити основні операції з готівкою.
  3. Спеціалізація на роботі з американськими доларами, а також легке налаштування на роботу з обробкою готівки інших світових валют. При виході нових купюр американських доларів (емісії) оновлення програмного забезпечення відбувається протягом 2-3 днів.
  4. Cassida постійно вдосконалює технологію виробництва, здійснює доставку та продаж банківського обладнання по всьому світу.

Нашими клієнтами є найбільші світові банки, державні установи, торговельні представництва різних фірм, підприємства сфер послуг, супермаркети, рітейли та магазини із середнім та великим грошовим обігом.

Де вигідно купити банківське обладнання Cassida в Україні

Ми є ексклюзивним дистриб'ютором та офіційним представником компанії Cassida в Україні. Пропонуємо оригінальну техніку за конкурентною ціною, надаємо сервісне обслуговування обладнання та гарантію від виробника. Вся продукція відповідає світовим стандартам якості, підтверджена сертифікатами, що унеможливлює підробку. Є унікальні моделі, такі як універсальна машинка для підрахування грошей Cassida Xpecto з функцією визначення номіналу, що не має аналогів у світі, розроблена спеціально для українського ринку.

Якщо ваша компанія бажає придбати банківське обладнання Cassida в Україні або ви хочете стати нашим партнером на вигідних умовах, звертайтесь до менеджерів за телефоном, вказаним у розділі Контакти