Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Машинки для рахування грошей Cassida

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Машинки для підрахунку грошей Cassida – найкраще обладнання для роботи з готівкою

Машинки для рахунку грошей є важливою складовою ефектної роботи з готівкою, адже допомагають автоматизувати такі робочі процеси, як: звичайний рахунок, рахунок за номіналом, сортування, підсумовування отриманих результатів, контроль автентичності купюр за різними захисними ознаками. Грамотно підібраний лічильник банкнот буде виконувати всі важливі операції, які вам необхідно проводити з готівкою, скорочуючи при цьому час оператора та мінімізуючи помилки, які можуть виникнути через "людський фактор". Апарати для перерахунку грошей широко використовуються у фінансових установах, великих торгових підприємствах, бухгалтеріях сфери обслуговування.

Серед провідних брендів банківської техніки лідерські позиції успішно тримає американська торгова марка Cassida. Клієнтами компанії уже стали McDonalds, Burger King, Ikea, Shell, LEGOLAND, Citibank. Представники різних сегментів бізнесу оцінили інноваційні технології виробництва та новітнє спеціалізоване програмне забезпечення техніки.

Машинки для рахування грошей Cassida: класифікація, можливості, переваги

Апарати для рахування грошей Cassida використовують практично скрізь, де є необхідність в автоматичному рахунку, детекції, сортуванні банкнот. Залежно від обсягів оброблюваної готівки, можна придбати лічильники купюр таких категорій:

  • портативні, ручні лічильники банкнот Cassida – чудовий вибір для вуличних торгових точок, експедиторів, кур'єрів. Серед моделей цієї категорії виділимо портативний лічильник банкнот Cassida H50. Апарат має компактні габарити, невелику вагу, виконує перерахунок до 600 банкнот/хвилину, працює від мережі або батарейок. Є функція підсумовування результатів перерахунку. Детальніше про модель за посиланням;
  • офісний клас техніки або економ працюють безперервно до 5 годин. Залежно від моделі працюють в режимах: простий рахунок, рахунок з детекцією, фасування, підсумовування результатів перерахунку, калькуляція, перевірка здвоєності, цілісності та ланцюжка банкнот у режимі рахунку, детекція захисник ознак купюр. Швидкість перерахунку 800-1500 банкнот/хв. Серед лідерів класу моделі Cassida 5510 UV, Cassida Kolibri UV, Cassida Tiger UV;
  • апарати для середніх та великих обсягів готівки (банківський клас). Спектр задач: простий рахунок, рахунок з детекцією, фасування, підсумовування результатів перерахунку, калькуляція, перевірка здвоєності, цілісності та ланцюжка банкнот під час рахунку, перерахунок змішаної пачки, детекція захисник ознак купюр, сортування за номіналом. Серед лідерів класу – Cassida Xpecto, Cassida 6650 UV, MG, Cassida Haan G2 с UV або UV/MG детекцією;
  • лічильно-сортувальні машинки банківського класу, які витримують до 18 години безперебійної роботи. Режими роботи: простий рахунок, рахунок з детекцією, підсумовування, фасування, відбраковування банкнот з дефектами, сортування за роком випуску, рахунок за кількістю аркушів, друк серійних номерів (з одночасною детекцією), перерахунок змішаної пачки, сортування за номіналом, сортування за орієнтацією та особою, автовизначення валюти. Можуть працювати з різними валютами, серед яких: гривні (UAH), долари (USD), євро (EUR), російський рубль (RUB), швейцарський франк (CHF), британський фунт (GBP), польський злотий (PLN) та ін. Серед лідерів класу – Cassida MSD-1000 Series, Cassida NEO, Cassida Zeus.

Окрім рахунку, лічильники банкнот Cassida здійснюють 100-відсоткову автентифікацію доларів США та інших валют. До того, нові купюри лічильники з функцією детекції розпізнають вже на 3-5 день після емісії, тоді як в інших виробників на оновлення програмного забезпечення йде близько одного місяця

Спеціально для українського ринку створено лічильну машинку Cassida Xpecto, яку ви не знайдете на сайтах-представництвах в інших країнах.

Купити машинку для рахування грошей Cassida в офіційного дистриб'ютора в Україні

Ми є єдиними в Україні офіційними дистриб'юторами техніки бренду Cassida, пропонуємо взаємовигідну довгострокову співпрацю бізнес-партнерам. Наша компанія поставляє надійне, сертифіковане обладнання та надає гарантійний супровід, сервісний ремонт, професійні консультації з налаштування, підключення, оновлення ПЗ. У каталозі представлений широкий вибір машинок для підрахунку грошей, що дозволяє задовольнити потреби різних сегментів бізнесу. Вибирайте нас для успішного автоматичного старту своєї справи!

Вгору
Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber
Widget.html Відображається "Widget.html".