ТМ Cassida – провідний бренд банківського обладнання

Cassida Ukraine є офіційним представником американського виробника техніки для роботи з готівкою Cassida в Україні. Компанія надає лінійку детекторів валют, машинок для рахунку банкнот, лічильників та сортувальників монет. Пристрої широко використовуються у сфері рітейлу, банківському секторі, компаніями, які працюють із середнім та великим обігом готівки.

Ми відкриті для розвитку партнерських відносин, пропонуємо найвигідніші умови співпраці.

Переваги для партнерів:

маркетинговий фонд для партнерів Маркетинговий фонд для партнерів

Система спеціальних цін Система спеціальних цін

Сервісна та гарантійна підтримка Сервісна та гарантійна підтримка


Якісне обладнання Якісне обладнання

Купити банківську техніку Cassida та укласти договір можна, обравши один із варіантів співпраці:

  • Індивідуальна пропозиція, за якою ви отримуєте товар під реалізацію.

  • За дилерським договором. Ви можете придбати обладнання ТМ Cassida для продажу у своєму інтернет-магазині за оптовою ціною 

Щоб стати партнером Cassida та купити банківську техніку за максимально вигідною ціною, зв'яжіться з нами за телефоном, указаним в розділі Контакти, ми обговоримо деталі співпраці, проведемо додаткову презентацію.

Партнери бренду Cassida

партнеры Cassida

Розширення географії та побудова надійної дилерської мережі – основні напрямки розвитку корпорації Cassida. Сьогодні компанію обрали понад 500 банків із різних країн світу. Крім того, клієнтами стали великі підприємства різних сфер обслуговування, торгові мережеві компанії. Серед них – McDonalds, Burger King, Ikea, Shell, LEGOLAND, Citibank. Інноваційні технології виробництва та новітнє спеціалізоване програмне забезпечення оцінили представники різних сегментів бізнесу.

Розширення географії та побудова надійної дилерської мережі – основні напрямки розвитку корпорації.

Купити банківську техніку Cassida – означає отримати детектори, машинки для перерахунку грошей, сортирувальники, лічильники монет з ідеальним співвідношенням продуктивності, функціональних характеристик та ціни. Приєднуйтесь до нашої мережі, розширюйте асортимент та рекомендуйте клієнтам якісне обладнання.