Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Детектори валют Cassida

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Надійні у роботі детектори валют Cassida

Детектори банкнот – спеціальне банківське обладнання для визначення справжності готівки за захисними ознаками тієї чи іншої валюти та перевірки непідробності захищеної друкованої продукції (цінних паперів, бланків та ін.).

Різні види детекції в одному пристрої забезпечують точне та надійне визначення справжності готівки у магазинах, операційних касах, банках, точках виїзної торгівлі. Зі зростанням кількості підроблених купюр в Україні гостро стоїть проблема в оснащенні робочих місць співробітників, які працюють із готівкою, якісною технікою з детекцією банкнот на справжність.

Серед провідних брендів техніки для перевірки готівки лідерські позиції займає американська торгова марка Cassida. Клієнтами компанії уже стали McDonalds, Burger King, Ikea, Shell, LEGOLAND, Citibank.

Чому клієнти обирають детектори банкнот Cassida:

  • Широка лінійка моделей, що включає переглядові та автоматичні апарати з детекцією за різними ознаками. Детектори перевіряють купюри в інфрачервоному, ультрафіолетовому, магнітному спектрі, у білому світлі, проводять детекцію за розміром, щільністю купюри, детекцію металізованої нитки, виконують спектральний аналіз фарби, перевіряють водяний знак, спецелемент І та М.
  • Апарати мають контрастний широкий екран для зручності перегляду інформації та роботи з пристроєм.
  • Більшість моделей обладнано акумулятором, що робить прилад мобільним і не прив'язує до одного робочого місця.
  • Можливість підключення додаткових аксесуарів, таких як виносні відео лупи для детекції антистокс або принтер для друку результатів перевірки.
  • Гарантія від 1 року та сервісне обслуговування від офіційного дистриб'ютора бренду. Після закінчення терміну гарантії можливе постгарантійне обслуговування.

Типи апаратів для перевірки грошей Cassida

Cassida випускає надійне обладнання для комплексної перевірки готівки як за однією, так і за рядом захисних ознак. Чим більше детекцій проводить апарат, тим вищий відсоток виявлення підробок. Залежно від основного типу детекції, детектори поділяються на:

  • ультрафіолетові;
  • інфрачервоні: Cassida Uno, Cassida Primero Laser, Cassida 2210;
  • магнітні: Cassida Quattro V, Cassida 3300;
  • універсальні (поєднують усі перераховані вище детекції): Cassida UNO Pluse, Cassida 2250, Cassida 2300, Cassida Quattro Series.

Більшість моделей також виконує перевірку банкнот у білому світлі, проводить детекцію за розміром, щільністю купюри, металізованої нитки, виконує спектральний аналіз фарби, перевіряє водяний знак.

За типом зчитування інформації детектори бувають переглядові (просмотрові) та автоматичні. Якщо рішення про непідробність банкноти робить оператор на основі даних, які бачить на екрані детектора, такий апарат належить до переглядового (моделі Cassida 2250, Cassida UNO Pluse, Cassida UNO, Cassida Primero Laser, Cassida 2210). Автоматичні пристрої (Cassida 2300, Cassida Quattro Series, Cassida Quattro V, Cassida 3300) вважаються простішими в роботі, оскільки інтерпретація результатів перевірки не потребує спеціальних знань оператора, апарат звуковим сигналом сповіщає, що виявлена підозріла купюра, та зупиняється. Такі моделі дозволяють мінімізувати людський фактор у роботі.

За мобільністю детектори валют поділяють на стаціонарні та портативні (мають малі габарити та можуть працювати від акумулятора). Друга категорія особливо популярна в точках виїзної торгівлі та при оптовій закупівлі/продажу товарів, коли передбачається розрахунок готівкою. Якщо ви шукаєте саме такий прилад, зверніть увагу на моделі Cassida Quattro Series, Cassida Quattro V, Cassida 3300.

Де придбати техніку Cassida та стати партнером компанії

Вибір потрібної моделі залежить від цілей та специфіки вашого бізнесу. Купуючи обладнання безпосередньо від виробника або в офіційних дилерів, ви заощаджуєте не тільки кошти, але й гарантовано купуєте оригінальні апарати. Cassida Ukraine є єдиним офіційним представником американського бренду в Україні. Ставайте партнерами та отримуйте всі бонуси при співпраці з нами. Якщо вам потрібна допомога у виборі відповідної продукції саме для вашого підприємства або ви хочете купити детектор банкнот певної моделі, звертайтеся за консультацією за телефоном у шапці сайту, також оформити замовлення можна на сайті онлайн.

Вгору
Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber
Widget.html Відображається "Widget.html".